Pavel Žďárek - O mě

O mě

Narodil jsem se v dubnu roku 1977 v Brandýse nad Labem. Když jsem si jako dítě pořád zpíval, rozhodně jsem netušil, že mi to zůstane. Že chci dělat muziku jsem pochopil až na střední škole (ekonomické). Rok 1993 je také rokem, od kterého aktivně skládám svoje písničky. Plány, že se po škole budu věnovat muzice více méně profesionálně, zhatila návštěva pražského koncertu mé oblíbené kapely Motörhead. Hudební nářez ve sportovní hale mi poničil uši a zkomplikoval tak veškeré hudební snažení. I přes varování doktora, že by to nemuselo dobře dopadnout, jsem hrál v několika rockových kapelách, ale právě "ušní" indispozice mě donutila toho raději nechat.

V současné době se věnuji hlavně filmařině a na obživu si snažím vydělat coby spolumajitel reklamní agentury. Hudbě se věnuji jako koníčku (vlastní skladby, filmová hudba a nejnověji muzikál), i když ta chuť rozjet to naplno by tu pořád byla...

Tyto stránky jsou pohledem do minulosti, přítomnosti a také budoucnosti mojí hudební tvorby. Najdete tu skladby ke stažení, fotky, videa, a pokud se vám některá skladba zalíbí, budu rád, když pro ni zahlasujete v hitparádě.

Díky.

Pavel